Aerokartografavimas su dronu

Aerokartografavimui naudojame  DJI Mavic 3 RTK Enterprise  bepilotčio orlaivio sistemą (UAS) kitaip dar vadinama dronu su kuriuo skrydžių misijas galime atlikti greitai ir kokybiškai.

DJI Mavic 3 RTK Enterprise turi 4/3 CMOS sensorių su 20 MP raiškos kamera kamera tai yra ko reikia kokybiškam aerokartografavimui. Mechaninis užrakto tipas užtikrins užfiksuotų duomenų ryškumą. Platus 4/3 sensorius įgalina didelį dinaminį diapazoną ir aukštos raiškos vaizdų fiksavimą net skrendant prasto apšvietimo sąlygomis.

Mes džiaugėmes dirbdami su PIX4Dmapper  – pilnai automatizuota specilizuota fotogrametrinė programinė įranga, kuri aerokartografavimo  metu surinktų duomenų apdorojimą atlieka kokybiškai ir greitai.

Su PIX4Dmapper galime sukurti visus tradicinius fotogrametrijos produktus: taškų masyvą, paviršiaus modelį ir ortofoto žemėlapį. Papildomai galite sukurti ir 3D modelius Mesh formatu. Geriausią rezultatą pasiekiame naudodami mechaninio užrakto 20 MP raiškos kamerą, tačiau PIX4Dmapper turi algoritmą leidžiantį fotogrametrijoje naudoti ir skaitmeninio užrakto kameras (pvz. GoPro, DJI Mavic serija) skaičiavimuose koreguojant nuotraukų iškraipymus.

PIX4Dmapper įranga leidžia filtruoti ir klasifikuoti taškų masyvus. Klasifikavimas atliekamas į žemės paviršių, kelius, aukštą augmeniją, pastatus ir infrastruktūros objektus. Taip pat galima importuoti RGB, termines, ar multispektrines nuotraukas surinktas su bet kokia kamera ir bet kokiu dronu. Yra galimybė importuoti ir video failus, kurių kadrus taip pat panaudojame fotogrametrijos procese. Viename projekte gali būti importuoti skirtingi nuotraukų formatai (skirtingos kameros). RTK/PPK + IMU duomenys leidžia greičiau ir tiksliau apdoroti duomenis. Papildomai gali būti importuotas ir taškų masyvas iš kurio galime generuoti DSM ir ortofoto žemėlapį.

Kokiu formatu galime pateikti surinktus duomenis ?

Jūsų pasirinkimas kokiu išvesties formatu gauti surinktus duomenis:

Plačiau apie PIX4Dmapper duomenų išvesties galimybe skaitykite  – SPAUSTI

 

Dronai

Ar įmanomi didelių plotų matavimai per vieną dieną ?

Taip, specializuotas dronas DJI  Mavic 3E RTK aerokartografavimui  vos per vieną dieną gali surinkti iki 300 ha ploto teritorijos duomenis priklausomai nuo pageidaujamo tiklsumo.

Kodėl aerokartografuoti su specializuotu dronu?

  • Ekonomiškas sprendimas kasdieniam naudojimui
  • Ekologiškas ir saugus sprendimas, leidžia atlikti skrydžius nepasiekiamose vietovėse
  • Aerokartografavimo įrankiai suteikia galimybę rinkti ir apdoroti duomenis greičiau nei įprasti matavimo metodai
  • Greitai suplanuojame skrydį ir surenkame duomenis
  • Pažangi technologija lengvai ir profesionaliai naudojama įvairiose rinkose bei projektuose

Kam galima naudoti mūsų turimą droną?

DJI Mavic 3E RTK droną galimą panaudoti atliekant:

  • Topografinius matavimus
  • Faktinių kiekių, tūrio skaičiavimus
  • Objektų inspektavimą
  • Kontūrų kartografavimą
  • Orotofo žemėlapio parengimui (LKS-94 koordinatėse)

Kreipkitės jeigu norite turėti Jums aktualių objektų ar teritorijų taškų masyvą (point cloud’ą),  šios dienos ortofotofografinį žemėlapį ar tiesiog paprastas kokybiškas objektų nuotraukas.

Kontaktai

Gaukite paslaugos pasiūlymą!