Topografinės nuotraukos (toponuotraukos)

Topografinė nuotrauka (toponuotrauka) – tai skaitmeninis pagrindas visiems projektavimo darbams atlikti, kuriame atvaizduojami visi  gamtiniai ir fiziniai objektai tokie kaip statiniai, vandens telkiniai, želdiniai, dangos, požeminiai inžineriniai tinklai, esantys topografuojamoje teritorijoje su žemės paviršiaus altitudėmis Lietuvos aukščių sistemoje (LAS07).

Jeigu trumpiau ir paprasčiau, tai topografinė nuotrauka – tai brėžinys, kuriame pavaizduota faktinė antžeminė ir požeminė situacija matuojamame žemės sklypo plote.

Topografinio plano apibrėžimas

Topografijos-geodezijos ir matavimų inžinerijos veiklos sritis, apimanti žemės paviršiaus gamtinių ir fizinių (reljefo, hidrografijos, augmenijos), antropogeninių bei pavienių topografinių objektų erdvinį matavimą bei vaizdavimą topografiniuose žemėlapiuose ir planuose standartizuotais metodais.

Toponuotraukos

Paslaugų užsakymas

Jeigu planuojate namo statybą ir Jums reikia tik konkretaus žemės sklypo toponuotraukos, tai užtenka pateikti žemės sklypo ribų planą.

Jeigu reikalinga didesnė teritorija arba toponuotraukos trasa inžinerinių tinklų projektavimui, rekomenduojame dėl jos ribų pasitarti su mumis arba su pasirinktu architektu/projektuotoju.

Rekomenduojame užsakymui pasinaudoti geoportal.lt www.regia.lt žemėlapiu, kuriame galite matyti savo ir aplinkinių sklypų ribas, ESO elektros ir dujų tinklus, bei artimiausius statinius, iki kurių atstumai projektavimui Jums yra aktualūs.

Regia

Kainos

Topografinės nuotraukos parengimas
Plotas iki 10 arų nuo 170 € + PVM
Plotas iki 50 arų nuo 190 € + PVM
Plotas nuo 50 arų iki 1 ha nuo 245 € + PVM
Plotas nuo 1 ha nuo 245 € + PVM
(+ 150 € už kiekvieną papildomą ha)
Didesni kiekiai arba metinės sutartys kaina derinama atskirai

Terminai

  • Darbinis variantas – nesuderinta „žalia“ topografinė nuotrauka, pateikiama architektui ar projektuotojui, kad galėtų pradėti savo darbus (trukmė nuo 3 d. d.).
  • Suderinta topografinė nuotrauka – užsakovui pateikiama pilnai suderinta pagal tuo metu galiojančius teisės aktų reikalavimus (trukmė nuo 3 savaičių). 
Kontaktai

Gaukite paslaugos pasiūlymą!